Financovanie

img1 img1 img1 img1

Vypočítajte si svoj hypoúver pomocou kalkulačky

Hľadáte pre svoje budúce bývanie ten najvýhodnejší spôsob financovania?

Uľahčíme vám to. Ponúkame vám nášho hypotekárneho špecialistu. V spolupráci s najväčšími bankovými domami na Slovensku Vám z ponúk bánk zostaví porovnanie najlepších hypoték, z ktorých si budete mocť vybrať tú správnu pre Vás.

Winners Hypotéka je jedným z členov finančnej skupiny Winners Group. Špecializuje sa na odborné a nezávislé poradenstvo pri sprostredkovaní finančných produktov vo forme úverov na bývanie určených pre bežnú verejnosť.

Pre projekt Šalgovia máme pripravené zvýhodnené úvery na bývanie od financujúcej banky daného projektu a poistenie. Ponúkame vám:

  • hypotéku s pokrytím až 90% hodnoty Vašej nehnuteľnosti“
  • možnosť čerpania úveru postupne
  • zabezpečnie nehnuteľnosti a úveru

Ľudmila Hricová

Winners Reality

Telefón : +421 948 112 562

Email : ludmila.hricova@winnersgroup.sk

Ako postupovať

1. krok

Predrezervácia

Ak chcete bývať v Rezidencii Šalgovia, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám niekto váš vyhliadnutý byt nevyfúkol tesne pred nosom. Predrezervácia trvá 3 kalendárne dni.

2. krok

Rezervačná zmluva

Ak ste sa definitívne rozhodli pre Rezidenciu Šalgovia, podpíšeme spolu Zmluvu o rezervácii. Zároveň uhradíte rezervačný poplatok (2 000 € pre dvojizbové a trojizbové byty, 4 000 € pre štvorizbové byty). Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny.

3. krok

Zmluva a prvá splátka

Po úhrade rezervačného poplatku nasleduje podpísanie Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve a do 21 dní je potrebné, aby ste zaplatili 20 % z celkovej kúpnej ceny vami vybraného bytu v Rezidencii Šalgovia.

Druhý a tretí krok môžeme realizovať aj naraz.

4. krok

Výber štandardného vybavenia bytu

Svoj nový byt si môžete upraviť podľa vlastného vkusu a podľa svojich predstáv. Z viacerých farebných a povrchových variantov si vyberiete ten, ktorý vás najviac osloví. Samozrejme, môžete si vybrať aj nadštandard z portfólia nášho dodávateľa.

5. krok

Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní kolaudačného rozhodnutia vám zašleme výzvu na pristúpenie k podpisu Kúpnej zmluvy a úhrade druhej splátky kúpnej ceny (zvyšných 80 % ceny). Do 7 dní, my ako predávajúci, podáme návrh na vklad na Okresný úrad, katastrálny odbor. Ak využívate hypotekárny úver, čas úhrady druhej splátky kúpnej ceny sa predlžuje podľa podmienok čerpania úveru z vašej banky.

6. krok

Prebratie bytu

Do 21 dní po podpise Kúpnej zmluvy a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme Preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.